myjnie do samochodów ciężarowych NUFA

myjnia do samochodów ciężarowych NUFA

ma możliwość mycia pojazdów o wysokości do 4,20 m i długości do 22 m. Posiada system mikroprocesorowego sterowania pozwalający w prosty sposób na ustawienie pojazdu i automatyczną kontrolę docisku szczotek oraz możliwość wyboru programu przez użytkownika. Urządzenie posiada oddzielne dysze dla każdego środka myjącego.

Wszelkie elementy cynkowane są poddane ponownemu, gruntownemu cynkowaniu ogniowemu. Elementy takie jak osłony, rolki, łożyska, przewody w maszynie wymienione są na nowe.

W każdej maszynie montujemy nowe szczotki. Sprawdzona jest hydraulika, szafa sterująca, wyłączniki indukcyjne, przekładnie, silniki, przewody sterujące a także wykonana jest renowacja myjni.

W cenę wliczona jest myjnia z podzespołami, komplet chemii, pulpit sterujący, transport, montaż, szkolenie załogi oraz gwarancja.

Opis techniczny oferowanej myjni automatycznej

 • nowe ocynkowanie ogniowe
 • wysokość mycia 4,20
 • 3-szczotkowy system myjący nadwozie pojazdu (kolor włosia do uzgodnienia)
 • dysze wstępnego zraszania
 • tryskacz mieszanki wodnej z szamponem
 • dysze spłukujące pojazd czystą wodą z dodatkiem wosku suszącego
 • system dwóch pompek dozujących chemię do układu hydrauliki maszyny
 • system elektrozaworów sterujących pracą układu hydrauliki
 • szafa mikroprocesorowa sterująca i nadzorująca pracą myjni
 • możliwość używania różnych programów mycia
 • szyny jezdne maszyny
 • przewody łączeniowe maszynę z szafą sterującą wraz z gąsienicą prowadzącą

nasze realizacje:

myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych myjnie do samochodów ciężarowych


© 2022 Rejko Myjnie Samochodowe, ul. Dorodna 16, 03-195 Warszawa, tel (022) 357 87 12, tel (022) 811 42 49, fax (022) 357 87 13